Spotkania filmowe „Kina z duszą”

28/10/2020
grafika.png

W 2020 r. festiwal „Kino z duszą”, ze względu na zagrożenie epidemiczne, proponuje Widzom i Twórcom inny rodzaj uczestnictwa. Zapraszamy na spotkania filmowe!

Dostosowując się do nowych, trudnych okoliczności związanych z kryzysem Covid-19 – zmieniamy formułę, ale nie rezygnujemy ze spotkań i pokazów filmowych. Najważniejsza jest obecność „Kina z duszą” w internecie. Dlatego już niebawem wiele festiwalowych filmów będzie dostępnych na naszej platformie internetowej.

Zorganizujemy również spotkania filmowe w czterech 4 lokalizacjach:

   • 13 listopada w Krakowie,
   • 18 listopada w Warszawie,
   • 28 listopada w Toruniu,
   • 2 grudnia w Płocku.

Podczas każdego spotkania przedstawione będą filmy dokumentalne, prezentowane wcześniej w ramach poprzednich edycji festiwalu. Będą też transmitowane na Facebooku spotkania z Twórcami.

Do tej pory Festiwal Filmów Dokumentalnych „Kino z duszą” odbywał się w Warszawie w „Kinotece” w Pałacu Kultury i Nauki. Tegoroczne Spotkania Filmowe 2020 dają szanse na dotarcie także do szerszej publiczności.

„Kino z duszą” to wyjątkowa inicjatywa kulturalna powstała w 2013 roku. Ideą przedsięwzięcia jest prezentowanie na wielkim ekranie najciekawszych filmów dokumentalnych zrealizowanych przez polskich i zagranicznych twórców.